KONST / Litografier / Färglitografi 14477409
nr 1447 7409
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 317/350, daterad 1975. Färglitografi, bildmått: 28x40, yttermått inklusive ram: 46x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:30:17
500 kr
900 kr
1.000 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe